Yatırım Motoru Haftanın En Çok Okunan Haberleri !


Yatırım Motoru 'nun 20 Şubat-26 Şubat 2017 haftasında en çok okunan 6 haberi !

1. Tarlaya Kaç Metrekare Ev Yapılır ? Tarlaya Ev Yapılır Mı? Şubat 27, 2017, 18:52

Bilindiği üzere İmar Kanunu tarlaların üstündeki konut vb. inşaata izin vermiyor. Fakat sadece belirli sınırlardaki alanlara belirli yapıların inşaatına izin verilebiliyor. Peki bu sınırlar nelerdir ? 

Yazının devamı için tıklayınız...

2. Kira Kontratı Örneği 2016, Kira Kontratı Örneği İndir ! Şubat 27, 2017, 18:53

Bir ev kiralanmak istendiğinde kiracı ve ev sahibi arasında yapılması zorunlu olan sözleşmeye Kira Kontratı denmektedir. 

Yazının devamı için tıklayınız...

3. Eminevim Taksit Hesaplama ! Şubat 27, 2017, 18:54

Eminevim nedir ? Eminevim sistemi nedir ? Eminevim sistemi nasıl çalışır ? Evinevim taksit hesaplama , Eminevim Güvenilir mi ?  Eminevim Çekilişi konularının cevapları bu yazımızda ! 

Yazının devamı için tıklayınız...

4. Zilliyet Nedir ? Zilliyet Tapu Alınır mı ? Şubat 27, 2017, 18:55

Zilliyet taşınabilir yada taşınmaz mallara kurulan bir hakimiyet durumudur. Bizim konumuz taşınmaz mallar yani gayrimenkuller olduğu için bundan bahsedeceğiz. 

Yazının devamı için tıklayınız...

5. Konut Net Alanı Nedir ? Nasıl Hesaplanır ? Şubat 27, 2017, 18:56

Konut alanları konuşulurken genelde 2 farklı alan söylenir. Bunlar Brüt Alan ve Net Alandır. Genelde Net Alan pek dile getirilmez. Fakat asıl dikkate alınması gereken alan Net Alandır. 

Yazının devamı için tıklayınız...

6. Vaziyet Planı Nedir ? Vaziyet Planınında Neler Bulunur ? Nasıl Çizilir ? Şubat 27, 2017, 18:57

Vaziyet planı, inşaatı başlanacak olan binanın komşu parsellere olan sınırlarını ve yollara olan sınırlarını tepeden gösteren plandır.

Yazının devamı için tıklayınız...× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz