Yatırım Motoru Haftanın En Çok Okunan Haberleri !


Yatırım Motoru 'nun 06 Mart-12 Mart 2017 haftasında en çok okunan 6 haberi !

1. Kira Kontratı Örneği 2016, Kira Kontratı Örneği İndir ! Mart 12, 2017, 14:52

Kira kontratı nasıl hazırlanır  , kira sözleşmesi nasıl doldurulur , 2016 kira kontratı örneği , sorularının cevabı bu yazımızda… 

Yazının devamı için tıklayınız...

2. Tarlaya Kaç Metrekare Ev Yapılır ? Tarlaya Ev Yapılır Mı ? Mart 12, 2017, 14:52

Bilindiği üzere İmar Kanunu tarlaların üstündeki konut vb. inşaata izin vermiyor. Fakat sadece belirli sınırlardaki alanlara belirli yapıların inşaatına izin verilebiliyor. Peki bu sınırlar nelerdir ? 

Yazının devamı için tıklayınız...

3. İnşaat Maliyeti Hesaplama Mart 12, 2017, 14:53

Binaların inşaat maliyeti hesabında 2 önemli unsur bulunmaktadır. 

Kaba İnşaat 

İnce İşcilik

bunların haricinde mimarlık hizmetlerinden , arsa payına , işcilikten , belediyeye ödenen harçlara kadar birçok farklı kalem bulunmaktadır. Fakat bu yazımızda direkt olarak İnşaattaki maliyetten bahsedeceğiz. 

Yazının devamı için tıklayınız...

4. Daire Satış Sözleşmesi Mart 12, 2017, 14:54

Sözleşme / Dilekçe bölümümüzde bulabileceğiniz Daire Satış Sözleşmesi , daire alım ve satım işlemlerinde karşımıza çıkmaktadır. 

Örnek olarak sunulan sözleşme çeşitleri için tıklayınız...

5. Zilliyet nedir ? Zilliyet Tapu Alınır Mı ? Mart 12, 2017, 14:55

Zilliyet taşınabilir yada taşınmaz mallara kurulan bir hakimiyet durumudur. Bizim konumuz taşınmaz mallar yani gayrimenkuller olduğu için bundan bahsedeceğiz. 

Yazının devamı için tıklayınız...

6. Eminevim Taksit Hesaplama ! Mart 12, 2017, 14:56

Eminevim nedir ? Eminevim sistemi nedir ? Eminevim sistemi nasıl çalışır ? Evinevim taksit hesaplama , Eminevim Güvenilir mi ?  Eminevim Çekilişi konularının cevapları bu yazımızda ! 

Yazının devamı için tıklayınız...× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz