Emlak Koalisyonu Haftanın En Çok Okunan Haberleri !

Emlak Koalisyonu'nun 10 Temmuz - 16 Temmuz 2017 haftasında en çok okunan 5 haberi !

1. Haciz Uygulamasına Yeni Düzenleme Geldi ! Temmuz 17, 2017, 14:52

Gayrimenkul, araba ve arsaya getirilen haciz işlemlerine yeni düzenleme geliyor. Borçlu kişinin evi, ancak haczedilen evin değeri yüksek ise yeni bir ev alabilecek miktarı borçluya bırakılarak haczedilecek.

Haberin devamı için tıklayınız...

2. Yeni İmar Yönetmeliğiyle Birlikte Binalar Dikey Yerine Yatay Olacak ! Temmuz 17, 2017, 14:53

Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği gündem konusu olmaktan çıkmıyor. Yeni yönetmelikle beraber pek çok yenilikte beraberinde geliyor.

Haberin devamı için tıklayınız...

3. Yeni İmar Yönetmeliği Büyük Kargaşa Yarattı ! Temmuz 17, 2017, 14:54

Yeni imar yönetmeliğinin Resmi Gazetede yayımlandıktan sonra 1 Ekimde yürürlülüğe gireceği bildirilmişti. Yeni imar yönetmeliği inşaat ve gayrimenkul sektörünü bölmüş durumda. Bir kısım sektör temsilcisi yeni imar yönetmeliğini onaylamadıklarını belirtirken, bir kısmı ise doğru adım atıldığını belirtti.

Haberin devamı için tıklayınız...

4. Facebook Gayrimenkul Sektörüne El Attı ! Temmuz 17, 2017, 14:54

Facebook yüzünden San Francisco/Menlo Park’taki ev fiyatları uçtu. Hal böyle olunca şirket çareyi 1500 apartmanlık dev bir lojman inşa etmekte buldu. 

Haberin devamı için tıklayınız...

5. Bankacılık Sektörünü emlakçıya Dönüştürecek Düzenleme ! Temmuz 17, 2017, 14:55

11 Temmuz tarihli Resmi Gazete’de bankaları ilgilendiren önemli bir değişiklik yayımlandı. Bankacılık mevzuatında yapılan son düzenlemeyi değerlendiren CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, yeni düzenlemeyle birlikte bankacıların emlakçıya döneceğini vurguladı.

Haberin devamı için tıklayınız...× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz