Hangi Banka Konut Kredi Faiz Oranında En Düşük?


Ekonomide alınan önlemlerin ardından bankalar konut kredi faiz oranlarını indirmeye devam ediyor. Son zamanlarda yapılan indirimler ile en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1,68 oldu. Acaba hangi banka konut kredi faiz oranında en düşük?

Ekonomik tedbirlerin ardından konut kredi faiz oranlarındaki düşüş devam ediyor. Ziraat Bankası yaptığı indirimler ile başı çekiyor. Banka 5 ve 10 yıllık konut kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 1,68 faiz uyguluyor.

Hangi Banka Hangi Faiz Oranı Uyguluyor?

Ziraat Bankası'nın 5 ve 10 yıllık konut kredi faiz oranı yüzde 1,68, ING Bank'ın yüzde 1,71, Vakıfbank'ın yüzde 1,75, Garanti Bankası'nın yüzde 1,83.

Kuveyt Türk 5 yıllık konut kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 1,79, 10 yıllık konut kredisi kullanmak isteyenlere ise yüzde 1,84 faiz oranı uyguluyor. 

Akbank ile Yapı Kredi 10 yıla kadar kredilerde yüzde 1,89, Halkbank yüzde 1,92, QNB Finansbank yüzde 2,04 faiz veriyor. × YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz