İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü Büyük Duruş Sergiledi !

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra inşaat ve gayrimenkul sektörü büyük bir duruş göstererek dimdik ayakta durdu. Pek çok kampanya ve projeyi hayata geçirerek ekonomiyi canlı tutmaya çalıştılar. İnşaat ve gayrimenkul sektörü şuan ekonominin lokomotifi durumunda olmasından dolayı yapmış oldukları katkılar ve çabalar büyük önem arz ediyor.

“Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye” ve “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyaları sektörde tarihi rekorların kırılmasını sağladı.

Ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat olan 15 Temmuz’da “milli irade” darbeci hainleri durdurarak bir destan yazdı. 15 Temmuz sonrasında ekonomik kalkınma hızlanırken, Türkiye ekonomisi, güçlü ve dinamik performansını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye ekonomisinin son derece sağlam temeller üzerinde bulunduğunu dile getiren sektör temsilcileri; devletiyle, milletiyle Türkiye’nin darbecilere karşı verdiği demokrasi sınavının ülkenin geleceğine ve ekonomisine güveni daha da artırdığını ifade etti “Yeni Projelerle Yola Devam” mesajı verdi.

 

Kaynak: Türkiye Gazetesi × YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz