Narlıdere Metrosu İhaleye Çıkıyor

İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Narlıdere ve Balçova muhtarlarıyla görüşme yaptı. İstek ve dileklerini dinleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, İnciraltı’nın değerlenmesi ve Narlıdere Metrosu konularında konuştu. Narlıdere Başkanı Abdül Batur ve Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ve bürokratların hazırda olduğu toplantıda Başkan Kocaoğlu, kısa zaman sonra Narlıdere Metrosu’nun ihalesini yapacaklarını ve çalışmalara başlayacaklarını söyledi. 

Aziz Kocaoğlu, İnciraltı imar planıyla alakalı olarak şu sözleri söyledi. “Göreve başladığım zamandan bu yana İnciraltı’nın imar planlarının yapılması için uğraş veriyorum. İlk senelerde İnciraltı’nın planlanması noktasında Turizm Bakanlığı ile belli bir noktaya kadar gelmiştik. Ama daha sonra olmadı. Biz para, pul istemiyoruz. Tek dert İnciraltı’nın planlanarak kalkınması... İddia ediyorum; İnciraltı İzmir’in, hatta Türkiye’nin en değerli yeri.”

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz