Tekirdağ’da Kamu Yatırımlarına Devam

İnşaatı devam eden yatırım projelerini ziyaret eden, Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel; yüz dönüm alan üzerinde yapılan Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin 18 ay içinde, Çorlu Adliye Sarayı'nın ise 2018 Mayısı’nda tamamlanacağını söyledi.

"Kaymakamlık Binamızda milli eğitim, müftülük, tarım ilçe müdürlüğü gibi kurumlar yeni binamızda toplanacak.’’ diyen Yüksel, yıl sonuna kadar binanın tamamlanacağını ve kurumların yerleşmiş olacağını belirtti.

"Çorlu Adliyemiz bitti şükür. Süleymanpaşamız’ın yeni bir adliye binasına ihtiyacı vardı. Adliyemiz 3 ayrı binada hizmet veriyor. 2018 Mayıs'ında yeni adliyemize geçmiş olacağız." açıklamasında bulunan Cüneyt Yüksel; "Devlet Hastanemiz 400 bin nüfusa hizmet veriyor. Büyük bir rakam. Hükümetimiz şehir hastanelerini yapıyor. Bunların birisi de Tekirdağ'a yapılıyor. İnşaat başlıyor. Şantiyesi kuruldu. Tekirdağ'ımıza yakışır bir hastane olacak. İnşaatı yapacak firma makinelerini taşıyor. 18 ay içerisinde tamamlanıp hizmete girecek." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Habertrak Gazetesi× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz