Yedikuyular Kayak Merkezi Sezona Yetişecek

Maraş'ta yapılan Yedikuyular Kayak Merkezi'ne giden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç incelemesi sonrasında yaptığı konuşmada: “Çağlayancerit dönüşü Bertiz üzstünden Yedikuyular Kayak Merkezi’mizin inşaatını inceledik. Tüm çalışanlarımız son sürat çalışıyor. İnşallah bu sene içinde bitirmiş olacağız. İnşaatlarımızın kabası neredeyse bitti, ince işçiliğe başlanmış durumda. Birkaç ay içerisinde buradaki tüm işler bitmiş olacak” diye konuştu.

Yedikuyular Kayak Merkezi’nin turizm bakımından  önemli bir yer olduğunu dile getiren Başkan Erkoç: “  Maraş dönüm noktası bu tesis. Bu yer ile hem kışın hem de yazın kullanılacak tesisler yapıyoruz. Kışın kayan kişiler yazın da mesire alanı olarak bu yeri kullanılacak. Hem teleferikler de çalışacak yazın sıcaktan bunalan vatandaşlarımız buraya akın edecek. Zira burası çok yakın. Kışın yalnızca Kahramanmaraş’tan değil, bölgemizden, tüm ülkemizden ve hatta yurt dışından bile burada misafirlerimizin olacağına inanıyoruz” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz