Yeniden Yapılandırma İçin Naci Ağbal Uyarısı!

Yeniden yapılandırma için 2. şans kapıda. Maliye Bakanı Naci Ağbal, yapılandırma ile ilgili ödemeler konusunda vatandaşı uyardı.Naci Ağbal uyarılarda da bulundu. Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan yeniden yapılandırma için Mayıs ayının önemli olduğunu vurguladı, ilk iki taksit veya peşin ödemenin bu ay sonuna kadar yapılması gerektiğini belirtti. Hem ilk taksit hem de peşin ödemelerini yapamayanlara ikinci bir şans getirdiklerini söyleyen Ağbal, ikinci taksit ödemelerinin Ocak ayından Mayıs ayına ertelendiğini belirtti.

Ağbal, "Ödemelerini yapmayanlar için şunu söylemek istiyorum. Yapılandırmanın getirdiği imkanları kaybedecekler ve yeni bir şansları da olmayacak. Önümüzdeki ay başvuruları alacağımız yeniden yapılandırma uygulaması, geçmişte yapılandıran borçları kapsamıyor. Bu yüzdendir ki vatandaşlarımızın mutlaka borçlarını bu ay sonuna kadar ödemeleri gerekiyor. Yine SGK prim borçlarının ilk taksitinin bu ay içinde yapılması lazım." diye konuştu.

Habertürk


 × YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz