Yeni Bir Ev Kurarken Almanız Gereken 4 Şey !


Bekar hayatına bir son vermeniz gerekiyor. Haliyle evlilik sonrasında yeni bir ev, yeni bir yaşam, yeni bir dizayn.... Sizleri bekleyen bir sürü iş var. Peki evinizi tuttunuz. Boş ev biraz can sıkıcı olur değil mi ?

İşte size yeni taşınacağınız evde almanız gereken 4 şey !

1. Kendi Tarzınızı Dışa Vurun Nisan 20, 2017, 14:12

Özellikle yeni evli olduğunuz için sizi ziyarete geleceklerin sayısı oldukça fazladır. Mobilyalarınızı alırken seçeceğiniz model, renk, tasarımın yanında kullanacağınız renkli yastıklar evinize sıcak samimi ve şık bir hava katacaktır.

2. Kitaplık Nisan 20, 2017, 14:13

Üzgünüm ki boş bir raf pek bir işe yaramaz. Raflarınızı kitaplarla, sevdiğiniz dekorasyon malzemeleriyle veya dekoratif tabaklarla süsleyin...

3. Aydınlatma Nisan 20, 2017, 14:14

En önemli şey size huzur verecek, gözünüze zarar vermeyecek bir aydınlatma... Güzel şık bir abajur alabilirsiniz...

4. Evinizde Yaşayan Bir Tabiat Olsun Nisan 20, 2017, 14:15

Evinizi güzelleştiren bir diğer husus ise yetiştirdiğiniz ev bitkileri. Ben demiyorum ama rivayete göre evinde çiçek bile yetiştirmeyi beceremeyenler çocuk bakamazmış :)

5. BONUS !!! Nisan 20, 2017, 14:24

Ha bir de unutmadan. yatirimmotoru.com 'un sizlere çok güzel tavsiyeleri olacaktır. Takip Etmeyi unutmayın...× YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz