TOKİ 23 İlde 105 Araziyi Satışa Çıkardı


TOKİ 23 İlde 105 Araziyi Satışa Çıkardı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 23 ilde 105  araziyi yaklaşık 715 milyon TL olduğu tahmin edilen miktarla“Açık Artırma” ile satışa çıkardı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yozgat illerindeki toplam 872.274,37 metrekare büyüklükteki 105 adet arazi (konut, ticaret, turizm, sanayi, akaryakıt ve servis, küçük sanayi sitesi, depolama, spor tesisi otel, özel ilköğretim ve ortaöğretim niteliğinde) yaklaşık 715 milyon TL olduğu tahmin edilen miktarla açık arttırmaya sunuldu. İstanbul Başakşehir’deki 6 dükkanda yaklaşık olarak  113 bin TL + KDV (yıllık) ücret karşılığında açık arttırma ile kiraya verilecek.

Müzayede 8 Kasım 2016 tarihinde, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul Halkalı’daki hizmet binasında gerçekleşecek.

Ankara’da Ufak Sanayi  Sitesi  Bölgeleri

Ankara, Yenimahalle Yakacık’ta, küçük sanayi sitesi ve depolama bölgesi olan  47 tane  parsel  % 25 peşin 60 ay vadeyle satışa çıkacak.

Antalya’da Ticaret ve Turizm Bölgesi

Antalya Muratpaşa Bahçelievler’de 40.000 metrekarelik, ticaret ve turizm bölgesi özellğindeki bölge  %25 peşin 12 ay vadeyle satışa  çıkacak.

İzmir’de 135.750 Metrekarelik Satış

İzmir Bornova Doğanlar’da 135.750 metrekarelik  toplu işyeri, ticaret, Belediye Hizmet Alanı, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı özellikteki taşınmaz %50 peşin 6 ay vade ile satışa çıkarılacak.

TOKİ Haber × YASAL UYARI: Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm haberler , bilgiler ve diğer yayınlar Site Linki kaynak olarak verilmeden çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz ve umuma iletilemez. Site içerikleri ile ilgili tüm yasal haklarımız saklıdır.

Yorum Yaz